arıtma arıtma arıtma arıtma arıtma arıtma arıtma arıtma arıtma arıtma arıtma arıtma arıtma

Hakkımızda

Firmamız

1993 yılında kurulmuş ve bu tarihten beri ARITMA sektöründe iş yapan firmalara, prosesleri gereği kullanmak zorunda oldukları arıtma ekipmanlarının imalatlarını yaparak hizmet etmektedir.

Su arıtma sistemlerinde faaliyet gösteren firmamız ileri teknoloji, kullanım kolaylığı ve yüksek performans gibi özelliklerin bir araya toplandığı nitelikli, verimli, amacı karşılayabilecek ürün üretimini ilke edinmiştir ve bu ilke ile yola çıkarak sahip olduğu geniş yelpazeli endüstriyel ve evsel su arıtma ürünleri ile yurt içi ve yurt dışındaki bir çok müşterisine, bir çok sektöre doğru kaliteyi, en üstün hizmeti, Avrupa normlarına ve standartlarına uygun güvenilir ürünleri ve arıtım çözümünde en uygun seçenekleri sunabilmek için çalışmaktadır.

Satış sonrası hizmete de önem veren firmamız teknik destek, servis ve yedek parça hizmetini de garantileyerek müşteri memnuniyetini ön plana çıkarmaktadır.

Projelerinizde ihtiyaç duyacağınız ARITMA EKİPMANLARI için, iletişim bilgilerimizi kullanarak firmamız ile iletişime geçerek, faaliyetlerimizin içeriği, verdiğimiz hizmetler ve projelerimiz hakkında daha kapsamlı bilgi veya teklif alabilirsiniz.